Zespół ProcessWay

ProcessWay powstał na podstawie wielu lat doświadczeń zebranych przez Grupę Kapitałową Gardocki podczas współpracy z branżą leasingową. Wiedzę i doświadczenie zakodowaliśmy w autorskich, połączonych logicznie produktach cyfrowych. Ukryte w narzędziach procesy biznesowe zostały zaprojektowane przez menedżerów o bogatym doświadczeniu w leasingu i bankowości. Przeprowadziliśmy tysiące procesów, które pozwoliły nam zrozumieć jak w najbardziej efektywny i możliwie krótki sposób ułożyć ścieżkę rachunku.

Chcąc stworzyć zaawansowane rozwiązanie technologiczne na dużą skalę do obsługi najbardziej dynamicznego segmentu rynku finansowania przedsiębiorstw, zebraliśmy wyjątkowych ekspertów.

Zespół

Mariusz Kolwas

Zarządzał finansami dużych przedsiębiorstw jak PLL LOT S.A. czy Europejski Fundusz Leasingowy. Uczestniczył w ciekawych projektach rozwojowych i restrukturyzacyjnych. Z sukcesem brał udział w projektach start-up’owych, w tym w stworzeniu, rozwoju i sprzedaży pierwszego niezależnego operatora telekomunikacyjnego Crowley Data Poland oraz w rozwoju gamingowego RemoteMyApp Sp. z o.o., przejętego przez korporację Intel.

Kinga Tabor – Kłopotowska

Ceniona ekspertka w dziedzinie prawa bankowego i leasingowego z długoletnim doświadczeniem. Jest specjalistką w obsłudze prawnej spraw karnych, zwłaszcza w przypadku przestępstw gospodarczych popełnianych przez instytucje finansowe. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu i zaangażowaniu pomaga największym instytucjom finansowym w Polsce i za granicą w odzyskiwaniu kapitału oraz tworzeniu procesów minimalizujących ryzyko kredytowe.

Rajmund Jop

Rajmund na co dzień pełni rolę prezesa spółki Gardocki SA. Jako prezes, zarządza obszarami i procesami w firmie, skupiając się na efektywnym funkcjonowaniu całej organizacji. Od ponad 20 lat specjalizuje się w obsłudze procesów odzyskiwania kapitału dla czołowych instytucji finansowych w Polsce. Nadzoruje także zarządzanie portfelami wierzytelności, dbając o efektywność całego procesu. Jednocześnie, jako właściciel marki ProcessWay, Rajmund jest twórcą kompleksowego narzędzia, ułatwiającego funkcjonowanie procesu wierzytelności w dowolnym obszarze biznesowym. Jego pasją są nowoczesne technologie, digitalizacja i optymalizacja procesów, które stały się fundamentem dla stworzenia ProcessWay.

Łukasz Wierzbicki

Ekspert w dziedzinie informatyki i bezpieczeństwa cyfrowego systemów IT. Fullstack developer, audytor bezpieczeństwa cyfrowego systemów IT. Zajmuje się projektowaniem złożonych architektur rozwiązań informatycznych, w szczególności opartych na mikroserwisach. Posiada bogate doświadczenie zawodowe, zdobywane od pierwszych lat studiów inżynierskich i rozwijane podczas udziału w programach mentorskich w korporacjach takich jak Microsoft, Procter & Gamble oraz PricewaterhouseCoopers.