Zespół ProcessWay

ProcessWay powstał na podstawie wielu lat doświadczeń zebranych przez Grupę Kapitałową Gardocki podczas współpracy z branżą leasingową. Wiedzę i doświadczenie zakodowaliśmy w autorskich, połączonych logicznie produktach cyfrowych. Ukryte w narzędziach procesy biznesowe zostały zaprojektowane przez menedżerów o bogatym doświadczeniu w leasingu i bankowości. Przeprowadziliśmy tysiące procesów, które pozwoliły nam zrozumieć jak w najbardziej efektywny i możliwie krótki sposób ułożyć ścieżkę rachunku.

Chcąc stworzyć zaawansowane rozwiązanie technologiczne na dużą skalę do obsługi najbardziej dynamicznego segmentu rynku finansowania przedsiębiorstw, zebraliśmy wyjątkowych ekspertów.

Zespół

Kinga Tabor – Kłopotowska

Ceniona ekspertka w dziedzinie prawa bankowego i leasingowego z długoletnim doświadczeniem. Jest specjalistką w obsłudze prawnej spraw karnych, zwłaszcza w przypadku przestępstw gospodarczych popełnianych przez instytucje finansowe. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu i zaangażowaniu pomaga największym instytucjom finansowym w Polsce i za granicą w odzyskiwaniu kapitału oraz tworzeniu procesów minimalizujących ryzyko kredytowe.

+48 606 743 233

Rajmund Jop

Rajmund na co dzień pełni rolę prezesa spółki Gardocki SA. Jako prezes, zarządza obszarami i procesami w firmie, skupiając się na efektywnym funkcjonowaniu całej organizacji. Od ponad 20 lat specjalizuje się w obsłudze procesów odzyskiwania kapitału dla czołowych instytucji finansowych w Polsce. Nadzoruje także zarządzanie portfelami wierzytelności, dbając o efektywność całego procesu. Jednocześnie, jako właściciel marki ProcessWay, Rajmund jest twórcą kompleksowego narzędzia, ułatwiającego funkcjonowanie procesu wierzytelności w dowolnym obszarze biznesowym. Jego pasją są nowoczesne technologie, digitalizacja i optymalizacja procesów, które stały się fundamentem dla stworzenia ProcessWay.

+48 602 308 398

Łukasz Wierzbicki

Ekspert w dziedzinie informatyki i bezpieczeństwa cyfrowego systemów IT. Fullstack developer, audytor bezpieczeństwa cyfrowego systemów IT. Zajmuje się projektowaniem złożonych architektur rozwiązań informatycznych, w szczególności opartych na mikroserwisach. Posiada bogate doświadczenie zawodowe, zdobywane od pierwszych lat studiów inżynierskich i rozwijane podczas udziału w programach mentorskich w korporacjach takich jak Microsoft, Procter & Gamble oraz PricewaterhouseCoopers.

+48 531 391 921